Odbitki przez Internet – czas realizacji

Fotografia cyfrowa posiada zarówno wierne grono zwolenników jak i całą rzeszę przeciwników. Ci, którzy należą do drugiej grupy, bardzo często podkreślają fakt, że cyfrowe zdjęcia w porównaniu do tych tradycyjnych cechują się gorszą jakością oraz trudniejszą i dłuższą procedurą ich wywoływania.

Nie jest to jednak do końca prawda. Jak można się dowiedzieć od pracowników laboratoriów fotograficznych, czas oczekiwania na wywołanie zdjęć cyfrowych jest praktycznie porównywalny do tego, jaki musimy poświęcić na zdjęcia tradycyjne. W przypadku większości zdjęć cyfrowych, zarówno wysyłanych drogą Internetu do laboratorium, jak i tych, które dostarczone są osobiście, czas realizacji zamówienia zwykle nie przekracza dwudziestu czterech godzin.

Tak więc wysyłając zdjęcia z własnego komputera i wybierając dostawę do domu można swoje odbitki otrzymać następnego dnia nawet bez wychodzenia z domu! Prawdopodobnie jest to najważniejszy argument, który sprawił, że tak wiele osób w dzisiejszych czasach decyduje się jednak na wywoływanie odbitek przez Internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *