Outsource’owanie drukowania

W dzisiejszych czasach, w większości przypadków przestrzeń biurowa odznacza się sporym minimalizmem. Wiele sprzętów znajduje się w specjalnie przeznaczonych dla nich pomieszczeniach, ewentualnie nieliczne przypadki trafiają do przestrzeni wspólnej. Niekiedy również różnego rodzaju sprzętu wykorzystuje się za pośrednictwem zewnętrznych przedsiębiorstw. Ostatnio bardzo często „outsource’uje” się w taki sposób drukarki – pozwalając de facto na drukowanie bez drukowania.

Niedawno na rynku pojawiła się usługa o nazwie Zeccer. Obejmuje ona specjalne stanowiska drukujące, które możemy obsługiwać samodzielnie a ideą przyświecającą przedsięwzięciu jest wprowadzenie takich stanowisk na jak najszerszym obszarze w najbardziej dogodnych miejscach – głównie sklepach typu convenience store, ale także bibliotekach czy uczelniach. Usługa dostępna jest również w Polsce – dostępne punkty możemy sprawdzić na stronie przedsiębiorcy.

Drukowanie wymaga założenia konta w usłudze, zalogowania się oraz wyboru płatnego planu, który nas interesuje. Płatności można dokonać także bezpośrednio przed wydrukiem dzięki usłudze Zeccer Express. Samo drukowanie odbywa się poprzez wysłanie adresu e-mail wraz z załącznikami na specjalnie podany adres. Usługa pozwala nam na niemal dowolne drukowanie – jednostronne lub obustronne, kolorowe, czarno-białe i inne.