Jak odebrać odbitki cyfrowe zamówione przez Internet?

Zamawiając odbitki cyfrowe przez Internet musimy zaraz po ich wysłaniu przy użyciu specjalnego programu, wybrać parametry zdjęć, sposób płatności oraz odbioru. W tym celu wypełnia się specjalny formularz, w którym zawarte są wszystkie możliwości oferowane przez daną firmę. Jeżeli chodzi o sposób dostawy to większość laboratoriów cyfrowych oferuje dwie możliwości.

Jedną z nich, prawdopodobnie najczęściej wybieraną, jest odbiór osobisty odbitek w wybranym punkcie fotograficznym. Na terenie dużych miast większość renomowanych firm posiada co najmniej kilka punktów odbioru, dlatego też praktycznie każdy kto dysponuje czasem może znaleźć najbardziej dogodną dla siebie lokalizację.

Kolejną opcją, skierowaną głównie dla osób ceniących wygodę i nie posiadających dużej ilości wolnego czasu, jest dostawa zdjęć do domu przy pomocy poczty bądź firmy kurierskiej. Usługa ta, w przeciwieństwie do obioru osobistego jest jednak dodatkowo płatna oraz zwykle wydłuża czas realizacji zamówienia do kilku dni roboczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *