Lord of Ultima już tu jest!

Aeria Games i EA połączyły siły po raz kolejny aby zaprezentować jeszcze jedną niesamowitą grę z kolekcji EA Play4Free dla Aeria Now! Lord of Ultima jest dostępna już teraz i możesz w nią zagrać bezpośrednio z przeglądarki. Na co więc czekasz?


Położona w legendarnym świecie Ultima, gra zabierze Cię do krainy Caledonia, która została utworzona na gruzach Sosarii, rozdartej na wiele małych wysepek.
Rozpoczynasz grę od małej wioski, którą możesz z czasem rozwinąć do potężnej stolicy. Na drodze do chwały będziesz zmuszony zwiększać swoją potęgę zakładając nowe osady, eksplorując inne kontynenty i rozwijając imperium.
Będziesz musiał opanować sztuki dyplomacji i handlu, tak jak i wojskowe umiejętności szpiegowania, grabieży i wrogich miast aby stać się potężnym i siejącym postrach Lord of Ultima.

Gra obejmuje:

Najdoskonalszą Grywalność w Tego Typu Grach
Możesz dostosować Twoje miasta w sposób jakiego jeszce nie widziałeś. Wybieraj z pośród 27 budynków, które możesz umieścić i łączyć tak aby zmaksymalizować ich wydajność.

Wybierz Własną Drogę Rozwoju
Zaradnego i pokojowego handlarza, wymieniając liczne towary drogą lądową i morską, stosując dyplomację. Albo siejącego zgrozę zdobywce, który za pomocą licznej armii rycerzy i magów miażdzy swoich wrogów.

Lord of Ultima Wygląda Oszałamiająco
Lord Ultima jest bez wątpienia najlepiej wyglądającą grą przeglądarkową. Miasta oczarowują najwyższą jakością szczegułów i licznych animacji.

Budowanie Imperium dla Każdego
Nie musisz być mistrzem strategii aby cieszyć się tą grą. Jest łatwa dla początkujących ale z czasem co raz trudniejsza do opanowania. Jest zrobiona z myślą o wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *